Czym jest sesja narzeczeńska dla nas?

Jest to czas który pozwala nam poznać Was lepiej, taka sesja trwa około 40minut ale dla nas wystarczy aby dowiedzieć się o Was dużo rzeczy które będą przydatne w dniu ślubu. Zobaczyć jakie są Wasze reakcje, jakie klimaty Wam odpowiadają. Fotograf ślubny jest takim obserwatorem, troszkę podpowie, co wygląda lepiej. Możemy też zdobytą wiedzę wykorzystać aby lepiej dostosować naszą pracę do Waszych oczekiwań. Często taka sesja pomaga nam zdecydować które z nas będzie Waszym fotografem w dniu ślubu aby najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb.

Na sesji narzeczeńskiej atmosfera jest znacznie luźniejsza niż w dniu ślubu 🙂 Takie spotkanie jest bez rodziny, bez zaproszonych gości. Przy niewielkim wysiłku dla Was.

Czym jest sesja narzeczeńska dla przyszłej pary młodej?

Czasem który można poświęcić na poznanie swojego fotografa 😀

Nie od dziś wiadomo że lepiej i swobodniej czujemy się w towarzystwie osób które znamy. Mniejsze skrępowanie w dniu ślubu to niewątpliwy plus, który procentuje w tym wyjątkowym dniu, pełnym emocji.

Kolejnym atutem to piękne zdjęcia, które otrzymujecie. Na przestrzeni lat nasze pary młode wykazały się przeróżną kreatywnością w jaki sposób można je wykorzystać. Od upiększenia naszych domów lub miejsc gdzie spędzamy czas, po wymyślne podziękowania dla rodziców.

Ile taka sesja narzeczeńska kosztuje naszą przyszłą parę młodą?

Pary które zapraszają nas na swój ślub otrzymują taką sesję w prezencie. A my staramy się wykonać ją najlepiej jak potrafimy:)

Kiedy taką sesje dobrze jest wykonać? Niesamowicie wygalają sesje wiosenne, wakacyjne, jesienne i zimowe 🙂

W tej kwestii nie ma stałych reguł. Ważne aby było to minimum miesiąc przed ślubem.

Teraz zapraszamy Was do zobaczenia jak wygląda skrót z ślubu Aleksandry i Rafała….

 

 

 

 

W tak piękny dzień żal był nie wykorzystać tak pięknego miejsca w Restauracji „Stary Ogród” i wyskoczyliśmy dosłownie na pięć minut pod koniec deseru na kilka zdjęć 🙂

 

 

Marzeniem Oli i Rafała była sesja plenerowa w Bieszczadach. Jesienna sesja, słoneczna pogoda, ciepły wiaterek, czy mogliśmy trafić na lepsze warunki pogodowe?

Entuzjazm nowożeńców którzy w trakcie wędrówki na szczyt dawał im siłę wyprzedzać inne wspinające się Pary zaowocował pięknymi zdjęciami 🙂

Jeśli dotrwaliście do końca to czas na krótkie podsumowanie zza kulis 🙂

PAŁUCCY FOTOGRAFIA © 2024