Ślub i wesele w Gogołowie

M&M czyli Monika i Maciek

 Ta sympatyczna para mieszkająca na co dzień w innym mieście, zdecydowała się zorganizować swój ślub w rodzinnych stronach panny młodej – Gogołowie. Mogę się domyślać że jest to dla Moniki jedno z najbliższych jej sercu miejsc na świecie. W takim właśnie miejscu, wypełnionym kolorowymi wspomnieniami dzieciństwa, Monika złożyła przysięgę małżeńską ukochanej osobie. Warto wspomnieć że miało to miejsce w przepięknym drewnianym kościele.  Dodał on niesamowitego charakteru całej uroczystości.

Zabawa w lokalu “Trzy siostry

Z zabytkowego kościoła, przenieśliśmy się do lokalu “Trzy Siostry”. Lokal umiejscowiony jest na wzgórzu z którego roztacza się niesamowita panorama. Mając do dyspozycji tak zjawiskowy krajobraz, nie mogłam przepuścić okazji, by nie sfotografować Młodej Pary na tle tej malowniczej okolicy. Dalsza część przyjęcia wypełniona była zabawą, tańcem i śmiechem, zwłaszcza dziecięcym, gdyż mali goście stanowili sporą część weselnej ekipy.

Hasłem przewodnim wesela był cytat: “Wszystko czego nam potrzeba to miłość”. Właśnie tego Wam kochani życzę z całego serca, by miłość zawsze była tą najważniejszą potrzebą w Waszym wspólnym życiu. 

Ślub i wesele w Gogołowie, fotografia ślubna, przyjęcie wesele Gogołów, reportaż fotograficzny