Zdjęcia- Chrzest Święty- Tuchów.

Chrzest , a dokładniej zdjęcia z Chrztu Świętego- tutaj Tuchów- bardzo lubimy wykonywać, ponieważ to najczęściej pierwsza fotograficzna pamiątka.

Wiktora poznaliśmy jednak już trochę wcześniej- kilka dni po narodzinach, na sesji noworodkowej. Chłopak pozował dzielnie i bardzo profesjonalnie, zatem miał już spore doświadczenie z aparatem 😉  Dlatego było nam więc bardzo miło, gdy ponownie zostaliśmy poproszeni o wykonanie reportażu. Tym razem jednak z jego Chrztu Świętego.

Po pierwsze, zaczęliśmy od kilku zdjęć z przygotowań do tej uroczystości. Co więcej, trzeba zaznaczyć, że rodziców Wiktora znamy już dość długi czas, towarzyszyliśmy im również podczas ślubu. Zatem miejsce przygotowań było nam dobrze znane. Poza ubieraniem w odświętny strój, był przede wszystkim spokojny czas na zdjęcia z mamą jak i tatą. Dlaczego? Ponieważ takich ujęć jest najczęściej za zbyt mało w rodzinnych albumach.

Sama uroczystość-Chrzest Święty odbył się w Tuchowskiej Bazylice, a później przyjęcie- w pobliskiej restauracji Agawa Tuchów. Ponadto, na przyjęciu, oprócz reportażu, był czas na pozowane zdjęcia z gośćmi- model spisał się na medal. W rezultacie każdy ma pamiątkowe ujęcie w Wiktorem.

Podsumowując zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, a jeśli również chcecie podobną pamiątkę- napiszcie do nas (kontakt).

Zakup voucher’a na reportaż z Chrztu jest także świetnym pomysłem- tak więc zapraszamy! Innymi słowy wspomnienia to jedna z najpiękniejszych rzecz jaką możemy podarować dziecku.

 

Jeśli dotarłeś/aś na koniec wpisu będzie nam bardzo miło jeżeli zostawisz komentarz. To przede wszystkim dalszy motywator do pracy 🙂