Sesja ciążowa, Tuchów

Sesja ciążowa Gosi i Jarka była planowana z prawie miesięcznym wyprzedzeniem. Przede wszystkim- pogoda świetnie dopisała – było nawet lepiej niż się spodziewaliśmy.

Na miejsce sesji brzuszkowej wybraliśmy okolice Tuchowa. Polne drogi, wzgórza i zapomnianą ławeczkę pod wielkimi drzewami. Urokliwe miejsca, które są tak blisko nas, a czasami przejeżdżamy obok nich obojętnie i nawet ich nie zauważamy.

Co do samej sesji: ciąża to bardzo ważny moment w życiu każdej przyszłej Mamy. Emocje bo za chwilę pojawi się nowy członek rodziny. Ale z drugiej strony zmieniające się ciało. Stan który odmieni całe życie. Te własnie wyjątkowe chwile warto uwiecznić. Zdjęcia będą również doskonałą pamiątką po latach dla Malucha. Kto z nas nie lubi przeglądać zdjęć?

O czym warto przede wszystkim wiedzieć?

Po pierwsze- sesję najlepiej wykonać w siódmym- ósmym miesiącu, gdy brzuszek jest już wtedy widoczny.

Po drugie- zdjęcia ciążowe są niepowtarzalną pamiątką czasu oczekiwania- można je wykonać w studio lub plenerze. Z Gosią i Jarkiem postanowiliśmy przede wszystkim wykorzystać piękno majowej wiosennej przyrody.

Po trzecie- sesje ciążowe przeznaczone są nie tylko dla przyszłej Mamy. Ważną rolę mogą odegrać również Tatusiowie lub nawet rodzeństwo- brawo dla Jarka!

Podsumowując -przyszli rodzice twierdzili, że nie czują się swobodnie przed obiektywem. Myślimy jednak, że pozytywnie się zaskoczyli. Co więcej, te kilkanaście minut, które spędziliśmy razem pozwolą im wzbogacić rodzinny album, który mamy nadzieję zaczną sukcesywnie rozwijać.

Jeśli zatem marzy się Wam podobnie profesjonalna sesja ciążowa serdecznie zapraszamy- Tuchów i okolice.